ADONIA DELUXE COMPATIBLE SYSTEM

ADONIA DELUXE COMPATIBLE SYSTEM

Profesyonel fotoğraf kayıtlamasını kapsamlı cilt analiziyle birlikte sunar.
Profesyonel fotoğraf kayıtlamasını kapsamlı cilt analiziyle birlikte sunar. Tedavi sürecini ve kişiselleştirilmiş tedavi planlarını gösteren standartlaştırılmış ve bilgi sağlayan fotoğraflar kullanan Adonia, yeni hastalar kazanmanıza ve ayrıca hastaların memnuniyetini ve tedaviye uyumluluğunu arttırmanıza imkan sağlar. Bu sonuç, estetik uygulamalarınızda başarının formülü olacak!

AVANTAJLAR

  • Gözeneklerin, pigmentasyonun, kızarıklığın, kırışıklığın, düzgünlüğün analizi Hastanın yaş grubuyla sonuçların karşılaştırılması
  • 5 inceleme açısından standartlaştırılmış fotoğraflar için döner kamera Mükemmel 18 megapiksel çözünürlük
  • Kişiselleştirilmiş tedavi planları ve raporları
  • Ayarlanabilir ürün ve tedavi veritabanı
  • Tekrarlanabilir takip fotoğrafları için "ghost" fonksiyonu Opsiyonel iPad entegrasyonu

Özelleştirilmiş Tedavi Planları Geliştirin

FotoFinder Adonia hastalarınızla yeni bir diyalog kurmanızı sağlar. Etkileyici ekran görüntülerinin yardımıyla bir dizi cilt özelliğini açıklayabilir, ürün ve tedavi veritabanınızdan önerilen prosedürleri seçebilirsiniz. Bunlar sonra bir raporda birleştirilip istek üzerine yazdırılabilmektedir. Artık hiç zaman harcamadan kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturabilirsiniz! Ürün ve tedavi veritabanı bireysel cilt hizmetleri yelpazenize göre özelleştirilebilmektedir.

İlerlemeyi ve Başarıyı Vurgulayın

İster yüz gerdirme veya lazer tedavileri sunun ister peeling veya dolgu, Adonia'nın olağanüstü fotoğrafları tedavinizin ilerlemesini ve başarısını bir bakışta ortaya çıkaracaktır. 180° döner portre standı yüzün rakipsiz bir kaliteye sahip bilgi verici ve tekrarlanabilir fotoğrafları için önceden belirlenmiş beş adet kayıt konumuna sahiptir. FotoFinder Universe uygulamasının yardımıyla resimlerini bilgisayarınızda ya da rahat bir şekilde iPad'inizde gösterin, karşılaştırın ve düzenleyin!

Hasta Uyumunu Arttırın

Özellikle invazif olmayan ve invazif tedavilerde hastalar sıklıkla tedavinin başarısını birkaç seanstan sonra görmek isterler. FotoFinder Adonia her bir tedaviden sonra en küçük değişiklikleri bile gösteren son derece bilgi sağlayıcı önce ve sonra resimleri oluşturmaktadır. Bu, hasta memnuniyetini ve uyumunu iyileştirmektedir. Adonia ile hasta başına tedavi sayısını ve sıklığını artırarak gelirinizi artırabilirsiniz!

Hasta Memnuniyetinizi Arttırın

Hastalar genellikle tedavi sonuçlarına zaman içerisinde tekrar bakarlar veya başarılı sonucu birkaç seanstan sonra fark ederler. FotoFinder Sistemi her bir seanstan sonra en küçük ilerlemeyi bile gösteren, son derece bilgilendirici before ve after resimleri ve karşılaştırma yapabileceğiniz resim albümü oluşturmaktadır. Bu durum hasta memnuniyetini arttırmakta ve size karşı olan güvenini tazelemektedir. Bu güven ortamı teşhis ve sonrasında tedavi kalitenizi arttırır.

FOTOFINDER

atbm total body mapping

ATBM - TOTAL BODY MAPPING

Cilt kanserinin önlenmesinde ileri teknoloji
vexia dermoscope

VEXIA DERMOSCOPE

Dijital dermoskopide öncü ve pazar lideri
adonia deluxe

ADONIA DELUXE COMPATIBLE SYSTEM

Profesyonel fotoğraf kayıtlamasını kapsamlı cilt analiziyle birlikte sunar
handyscope

HANDYSCOPE

iPhone 5s ve iPod touch için handys-cope®'u keşfedin!

Search