ATBM - TOTAL BODY MAPPING

ATBM - TOTAL BODY MAPPING

Cilt kanserinin önlenmesinde ileri teknoloji
Birçok melanoma mevcut benlerden ortaya çıkmaz. Bu nedenle dijital dermoskopi ile birleştirilmiş toplam vücut görüntülemesi, cilt kanserine yakalanma riski olan hastaların kapsamlı bir şeklide izlenmesinin şüphesiz ki en iyi yöntemidir. FotoFinder tam otomatik ATBM Sistemi hastalarınıza geleneksel video belgelemesinden çok daha fazlasını sunduğu için tamamen yeni standartlar getirmektedir. Sistem her bir ayrı nevüsü ve cildin tüm yüzeyini otomatik olarak fotoğraflar.

AVANTAJLAR

  • Mükemmel kalitede standartlaştırılmış tam vücut resimleri
  • Tüm cilt yüzeyinde hızlı kayıtlama
  • Tam otomatik kamera hareketli tarama sistemi Lazer konumlandırma sistemi Bodyscan ATBM ile farklılıklar derhal görülür.
  • Rakipsiz Full HD kaliteli dermoskopi Malignans puanlı Moleanalyzer Hastalarınız için kapsamlı raporlar Muayenehane idaresine ve ağına entegrasyon Uzun ömürlü FotoFinder teknolojisi
atbm_01.jpg

Olağanüstü Hızda Tüm Vücut Fotoğraflama

FotoFinder Bodystudio ATBM en kısa sürede tüm cilt yüzeyinin standartlaştırılmış bir şekilde fotoğraflanmasını sağlar. Dünyada bir ilk olan Fotofinder sistemi, hastayı tepeden tırnağa resimlemek için fotoğraf makinesini otomatikolarakkonumlandırır. Bunun için sistemin bilmesi gereken tek şey vücut yüksekliğidir. FotoFinder SmartMatch teknolojisiyle avuç içleri ve ayakta banları da dahil olmak üzere vücudun dört farklı bölümü için yüksek çözünürlüklü bir fotoğraflama oluşturur.
atbm_02.jpg

Dermoskop Aracılığı ile Tüm Vücut Görüntüleme

FotoFinderbodystudioATBM tüm vücut görüntüleme ve dermoskopiyi her zamankinden daha iyi birleştiriyor. Birkaç saniye içinde ilgili tüm nevüsler tüm vücut fotoğraflarında dijital olarak sayılırlar ve dermoskopik resimleri çekilerek farklı sayılara atanırlar. Gerekirse Moleanalyzer, malignans skorlaması yaparak ikinci bir görüş olanağı sağlar. Tüm bu işlemler yüksek hassasiyet ve güvenilirlikle yapılır.
atbm_03.jpg

Yeni veya Farklılaşmış Nevüslar Bir Bakışta Tespit Edilebilir

Yüksek risk taşıyan hastalar sık aralıklarla muayene edilirler. Takip resimleri bu kontroller sırasında otomatik olarak çekilir. Entegre lazer sistemi hastanın konumunun tekrarlanabilmesini sağlamaktadır. Fotoğraflar kaydedilir kaydedilmez Bodyscan ATBM bunları önceki muayenenin resimleriyle otomatik olarak karşılaştırır ve tüm yeni ve değişmiş lezyonlar bir bakışta görülebilir. Hasta sadakatini sağlamanın en yeni yolu!
atbm_04.jpg

Siz ve Hastalarınız İçin Maksimum Derecede Güvenlik

FotoFinder bodystudio ATBM prosedürü muayenehanenizin günlük işlerine kolayca adapte edilebilir, çünkü zaman alan tüm vücut fotoğrafçılığını en az süreye indirmektedir. Sistemin kullanıcıyla dost işletim sistemi, fotoğraflama sürecinin kolaylıkla asistanlara devredilebileceği anlamına gelmektedir. Tam otomatik, son derece hızlı ve hassas olan FotoFinder bodystudio ATBM tıbbi uzmanlığınızı tamamlar!

FOTOFINDER

atbm total body mapping

ATBM - TOTAL BODY MAPPING

Cilt kanserinin önlenmesinde ileri teknoloji
vexia dermoscope

VEXIA DERMOSCOPE

Dijital dermoskopide öncü ve pazar lideri
adonia deluxe

ADONIA DELUXE COMPATIBLE SYSTEM

Profesyonel fotoğraf kayıtlamasını kapsamlı cilt analiziyle birlikte sunar
handyscope

HANDYSCOPE

iPhone 5s ve iPod touch için handys-cope®'u keşfedin!

Search