EXCILITE

EXCILITE

Psoriasis ve vitiligo başta olmak üzere bir çok cilt hastalığında hızlı, etkin ve güvenilir tedavi seçeneğiniz.

Cilt hastalıklarda fototedaviler başarılı klinik sonuçları ile geçmişten günümüze yaygın olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda UVB ve UVA, PUVA ve Dar bant UVB gibi klasik fototedavileri yerine “Selective Phototherapy yada Micro phototherapy” olarak tanımlanan seçici fototedaviler daha fazla tercih edilmektedir. Seçici fototedaviler ile klasik fototedaviler ile belirlenmiş UV dozları daha yüksek ve optimize dozlarda, daha kısa süre içinde ve en önemlisi sadece tedavi edilmek istenen hastalıklı alana uygulanabilmektedir.

Seçici fototedaviler içerisinde 308 nm(monokromatik) dalga boyuna sahip UV sistemleri klinik etkinliğinin daha spesifik olması ile daha ön plana çıkmaktadır. Bunlara 308 nm MEL sistemleri denilmektedir(MEL=monochromatic excimer light; tek dalga boyu içeren ışık anlamına gelmektedir). Bu tüm klinik çalışmalar ve gelişmeler altında Excilite µ MEL@308 nm sistemi geliştirilerek klinik kullanıma sunuldu.

Excilite µ psoriasis ve vitiligo başta olmak üzere bir çok cilt hastalığında 308 nm monokromatik dalga boyu ile yüksek klinik etkinliği, kısa seans süre ve sayıları, yüksek hasta uyumu ile ideal çözümler sunmaktadır.

Excilite µ nun seçici fototedavi özelliği için geliştirilmiş uygulama başlıkları bulunmaktadır. Bu başlıklar 0.8 cm2 yuvarlak, 2X3 = 6 cm2 ve 5X6 cm2 = 30 cm2 dikdörtgen şekillerindedir. Bu başlıklar cilt hastalıklarında geniş ve küçük lezyonlara tüm vücuda uygulama yapılmaksızın seçici uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Excilite µ nun uygulam başlıklarının bu fiziksel özellikleri dışında fleksibl bir yapısı bulunmaktadır. Bu özellik koltuk altı, parmak arası ve saçlı deri gibi zor alanlarda yerleşim göstern cilt hastalıklarında ergonomisi ile rahat uygulama kolaylığı sunmaktadır. 308 nm dalga boyu cm2 de 50 mV bir etkin enerji sağlarken eritem ve yanık gibi diğer fototedavilerde sık gözlenen yan etkilerin yaşanma riskini azaltmaktadır. Bu özellik yüz gibi duyarlı alanlarda dahi Excilite µ kullanımını sağlamaktadır.

Excilite-μ teknolojik yapısı, program ara yüzü ve tasarımı ile kullanıcı klinisyen için son derece pratik ve fonksiyoneldir. 24 cm (yükseklik) x 38 cm (genişlik) x 50 cm (derinlik) ölçüleri ve 19 Kg ağırlığı ile kompakt bir sistemdir. Dokunmatik ekran ve kulanıcı dostu program ara yüzü ile kullanımı oldukça pratiktir.

Excilite-μ nun psoriasiste ve vitiligo da birçok klinik çalışmada klinik iyileşmenin daha hızlı ve rekürensin çok düşük olduğu gösterilmiştir. Ayrıca klinik çalışmalar, moleküler biyoloji ve immünohistolojik çalışmalar etkinliğin 1 seansta 24-48 saat sonra başladığını göstermektedir.

Excilite-μ psoriasis ve vitiligo dışında Atopik dermatitis, Alopesi, Mycosis Fungoides ve Palmoplantar Dermatitiste etkin olarak kulanılmaktadır. Excilite-μ Aktinik keratosis gibi premaling veya BCC gibi maling deri lezyonlarında fotodinamik tedavilerde etkin olarak kullanılmaktadır. Excilite-μ fotodnamik cilt gençleştirmede de kullanılmaktadır.

excilite_teknik_veriler.jpg

LAZER SİSTEMLERİ

Studio | DEKA

Studio

Dövme Silme, Benign Pigmentli Lezyonlar, Fotorejuvenasyon

SmartPICO

SmartPICO

Fotorejuvenasyon, Tonlama, Benign Pigmentli Lezyonlar, Dövme Silme ve Yara izi tedavisi

SuoGLIDE

DUOGlide

Cilt Foto Gençleştirme, Akne İzleri, Yüz Kırışıklıklarında Azaltma, Perioküler Derin İzlerin Kaldırılması, Dermatolojik Cerrahi

Schwarzy | DEKA

Schwarzy

Nöromüsküler Stimülasyon Aracılığıyla Yağ Azaltma

DenaVe

DenaVe

Rosacea, Telanjiektazi Doğum Lekeleri, Hemanjiyom, Yaşlanma Lekeleri, Lentigo

RedTouch

RedTouch

Ablatif Olmayan Foto Cilt gençleştirme, Kırışıklıkları Azaltlması, İyi Huylu Pigmente Lezyonlar, Cilt Sarkması

Luxea

Luxea

Epilasyon, Vasküler Lezyonlar, Yaşlanma Karşıtı, Akne, Dövme Silme

Motus AY

Motus AY

Epilasyon, Vasküler Lezyonlar, Benign Pigmente Lezyonlar, Yaşlanma Karşıtı

Motus AX

Motus AX

Epilasyon, Pigmentli Lezyonlar

Synchro QS4

Synchro QS4

Pigmentli Lezyonlar, Dövme Silme, Cilt Sıkılaştırma

SmartXide Punto

SmartXide Punto

DOT Terapisi, Perioküler Kaldırma, Yaraların Tedavisi, Dermatolojik Cerrahi, Plastik ve Estetik Cerrahi

AGAIN

AGAIN

Epilasyon, Damar Tedavileri, Benign Pigmentli Lezyonlar, Dermatolojik Cerrahi, Plastik ve Estetik Cerrahi

synchro replay

SYNCHRO REPLA:Y (ALEX + ND:YAG)

Geniş bir dalga boyları yelpazesi sunan, tüy gidermeye yönelik cığır acan bir lazer platformudur.
smart xide

SMARTXIDE² CO²

Özellikle estetik tıp ve dermotolojik cerrahide multidisipliner uygulamalar için en uygun atımlar sağlamaktadır.
synchrovasq

SYNCHRO VASQ

belirli lazer dalga boyu, ayarlanabilir puls süresi ve ayarlanabilir akış hızı sayesinde tedavi edilecek patolojiye göre ayarlanabilir.
Synchro REPLA:Y (Alexandrite)

Synchro REPLA:Y (Alexandrite)

Dünya’nın en hızlı 5Hz ve güçlü 125W Alexandrite lazer sistemi.
smart lipo

SMART LIPO

Lazer lipolize yönelik kusursuz sinerji
excilite

EXCILITE

Psoriasis ve vitiligo başta olmak üzere bir çok cilt hastalığında hızlı, etkin ve güvenilir tedavi seçeneğiniz.
leda epi diode lazer

LEDA EPI DIODE LAZER

Epilasyonda en hızlı tarama diod lzer sistemidir.

Search