VEXIA DERMOSCOPE

VEXIA DERMOSCOPE

Dijital dermoskopide öncü ve pazar lideri
20 yılı aşkın süredir FotoFinder, dermoskopi alanında yenilikçi ve kalitede farklı standartlar getirmektedir. FotoFinder Dermoskop'un 60'ın üzerinde ülkede binlerce kullanıcısıyla dünyanın lider Dijital Epilüminesans Mikroskopi sistemi olması bir rastlantı değildir. ISO 9001:2008 onaylı bir şirket olarak birinci sınıf kalite yönetim i konusunda ısrarlıyız. FotoFinder kalite mührünü sizde cihazınızda arayınız!

AVANTAJLAR

2 megapikselin üzerinde benzersiz Full HD canlı kalite, Farklı optik büyütme için patentli hassas optikler, İmersiyon ve polarizasyonlu dermoskopi, Mükemmel genel resimler için projektör, Floresan tanısı için opsiyonel adaptör, Malignans puanlı Moleanalyzer, Çeşitli cilt ve saç analizi araçları

%100 Güvenilir Ve Uzun Ömürlü

FotoFinder modüler bir sistem olup her muayenehane ve klinik için doğru çözümü sunar. Bu istasyon çeşitli parçaların muayenehane ortamınıza kesintisiz bir şekilde eklenebilmesini sağlar. İster bir masaüstü versiyonu olsun, ister bir portable sistem yada tüm vücut görüntüleme sistemi: Her bir cihaz sıkı kalite kontrollerine tabidir ve Almanya'da sizin için özel olarak üretilmektedir. Çalışmalarınızın sürekliliği için FotoFinder'ınıza %100 güvenebilirsiniz.

Benzersiz Full HD Resim Kalitesi

Medicam 800HD kamera Full HD'de asgari video kalitesi sunmaktadır. Patentli hassas optikler çeşitli büyütme oranlarında parlak ve kristal netliğinde resimler sağlamaktadır. FotoFinder optik zoom kullanmaktadır, böylece kaliteden ödün vermezsiniz. Güçlü LED'ler sayesinde ayrıca cilt hastalıklarını etkileyici görüntülerle genel bakış modunda da görüntüleyebilirsiniz. Dahası, FotoFinder Full HD canlı görüntüyü yazılımı sayesinde kesintisiz olarak birleştirebilen tek markadır,-böylelikle tüm bu detayları tarama aşamasında elde etmiş olursunuz!

Melanoma ve Non-Melanoma Tespitii

FotoFinder kapsamlı bir tanı platformu sunmaktadır. Dermoskopik resimler genel bakış resminde konumlarla bağlantılıdır ve bu da tedavinin takip edilmesini ve resimlerin karşılaştırılmasını kolaylaştırmaktadır. Floresan tanısı adaptörü aktinik keratozları ve bazal hücre karsinomalarını tespit edebilmenizi ve tedavinin ilerleyişini kayıtlamanızı sağlar. Saç konsültasyonları için uzman sistemler ve estetik için görüntüleme çözümleri daha ileri uygulamalara da olanak tanımaktadır ve kapsamlı hizmetler sunarak muayenehanenize olan hasta sadakatini güçlendirebilmeniz! sağlar.

Moleanalyzer ile Tanı Desteği

Moleanalyzer expert sistemi Almanya'da Tübingen Üniversitesinin Dermatoloji Bölümüyle işbirliği halinde geliştirilmiştir. Melanositik neviyi analiz etmek için model tanıma algoritmalarından yararlanmaktadır. Boyut ve çapla ilgili bilgilerin yanı sıra Moleanalyzer ayrıca bir malignans puanı da sağlamaktadır. Tek tip yüksek hassasiyet ve belirlilik seviyelerine sahip kanıtlanmış bir sistemdir! Farklı iki muayene sonucunu paralel olarak analiz ederek etkileyici bir ayrıntılılıkla değişiklikleri niteleyebilmektedir.

Mc 1000 İle 3Gen Dermatoskopi arasındaki farklar

Foto Finder İle Visyomed Arasındaki Farklar

FOTOFINDER

atbm total body mapping

ATBM - TOTAL BODY MAPPING

Cilt kanserinin önlenmesinde ileri teknoloji
vexia dermoscope

VEXIA DERMOSCOPE

Dijital dermoskopide öncü ve pazar lideri
adonia deluxe

ADONIA DELUXE COMPATIBLE SYSTEM

Profesyonel fotoğraf kayıtlamasını kapsamlı cilt analiziyle birlikte sunar
handyscope

HANDYSCOPE

iPhone 5s ve iPod touch için handys-cope®'u keşfedin!

Search